דיג'יי לאירועים – כי מגיע לכם הטוב ביותר

אין כמו האופוריה המתוקה הזאת כשהראש בעננים והפרפרים בבטן לא מפסיקים לדגדג אותנו. ההתרגשות, האהבה, התחושה שמשהו חדש מתחיל וחיים חדשים מתחילים. יחד עם זאת, ארגון חתונה כרוך בהרבה מאד עיסוקים וארגונים ולא בטוח שיש לכם 'ראש' לזה כרגע.

אבל אין באמת ברירה. בין הקייטרינג, לבין השמלות, החליפות, העיצוב יש גם דיג'יי לחתונה שצריך לבחור. במאמר הזה נעזור לכם לבחור דיג'יי לאירועים בצורה הקלה והנעימה ביותר. 

דיג'יי לאירועים – מאיפה מתחילים?

אין באמת חוקיות לבחירת הספקים לחתונה, וכן, אם אנחנו מדברים רגע בשפה המקצועית אז גם דיגיי לאירועים נחשב כספק לחתונה. ממש כמו שאנחנו בוחרים כל איש מקצוע, אנחנו נרצה חוות דעת, לראות עבודות קודמות ונוכחיות ולשוחח עם לקוחות. אחרי הכל, מדובר בערב החשוב בחייכם.

חוות דעת או המלצות תוכלו כמובן לקבל מחברים שאצלהם ראיתם תקליטן זה או אחר. או בפלטפורמות השונות עבור מתחתנים ומאורסים. ישנן פלטפורמות ייעודיות לשם כך, קבוצות ברשתות חברתיות וגם בוואטסאפ.

אל תתייבשו לבקש לראות אירועים, אל תתביישו לבקש לשוחח עם מתחתנים קודמים, עם מאורסים נוכחיים. והסתמכו גם על תחושות הבטן, ועל הכימיה, עליה נרחיב בהמשך כמובן.

כשאתם בוחרים DJ לאירועים אתם בוחרים את אחד האנשים שהולכים להשפיע באופן ישיר על אווירת החתונה. כל תקליטן לחתונה שמתמחה בבחירת מוזיקה לאירועים יודע שהמוזיקה משפיעה וחייבת גם להשתלב עם הקייטרינג האיכותי שתבחרו.

דיגיי לאירועים

 

דיג'יי לאירועים – 3 טיפים עיקריים לבחירת התקליטן הנכון

  • המלצות

כמו שאמרנו מקודם, אל תוותרו על המלצות. אם אתם בתקופה שבה הרבה חברים מתחתנים אז זכיתם. תוכלו לראות לא מעט תקליטנים ולעשות השוואה בין דיגיי לחתונה אחד לאחר. יחד עם זאת, אל תתבלבלו יותר מדי בין תקליטנים ודעו בין כמה להתמקד. אל תראו יותר משלושה או ארבעה תקליטנים כי אחרת יהיה לכם מאד קשה לבחור.

  • שיחה מקדימה

בצעו שיחת טלפון מקדימה, בשיחה תוכלו 'להרגיש' את הוייב הכללי של אותו דיג'יי לאירועים ולקבל אינדיקציה לגבי האם אתם רוצים בכל זאת להיפגש איתו. יכול להיות שבשיחה תרגישו שהוא לא מתאים לחלוטין, ולא תרצו פגישה ויכול להיות שתרצו שכן להיפגש עמו.

  • לא לסגור בפגישה הראשונה

חשוב שתזכרו שאתם מתחתנים עם אהבת חייכם, ולא עם התקליטן. משמע, אתם לא חייבים לסגור עם התקליטן על הפגישה הראשונה. אתם יכולים ללכת, לחשוב על זה, לישון על זה, לפגוש גם תקליטנים אחרים במקביל ולהחליט.

איך יודעים אם הוא התקליטן המתאים לכם?

תקליטן לחתונה מקצועי יוודא איזו מוזיקה מדברת אליכם, ישאל מה אתם אוהבים ויעבור עמכם על רשימה על סמך קטגוריות. בנוסף, יתן לכם דוגמאות רלוונטיות וירגיש אתכם.

אחד הפרמטרים המרכזיים והחשובים ביותר ביחסים שלכם עם אותו DJ לאירועים שתבחרו, היא הכימיה. עליה יקום ויפול דבר.

על פי לא מעט מחקרים, מעל 70 אחוז מהכלות ומהחתנים לא היו מרוצים מהתקליטן בחתונה שלהם. דבר זה לא מעיד לרגע על מקצועיות התקליטן, אם כי על הכימיה בין המתחתנים לבין אותו תקליטן לחתונה והכימיה קובעת לא מעט.

לכן כשאתם יושבים אצל התקליטן, בין אם בפגישה הראשונה, בין אם בשניה ובין אם בשלישית אפילו. ואתם מרגישים שזה פשוט לא זה, אל תמשכו את זה יותר מדי. המטרה היא לגרום לכך שבחתונה לא תצטרכו להתעסק ברשימת ההשמעה, או בארגון וסידור התקליטן  מבחינת תהליך העבודה מולו. לא ברמה הטכנית, לא ברמה הפיזית ולא ברמה המנטלית.

המטרה היא שהתקליטן יגיע, יעשה את העבודה שלו הכי טוב שאפשר, יקרא את הקהל, ירגיש אותו וישחרר אתכם מדאגות. כך שכל מה שאתם תצטרכו לעשות זה ליהנות מהחתונה. ומהחיים החדשים שלכם שמתחילים באותו ערב קסום ומופלא לו חיכיתם.

דיג'יי לאירועים – שאלות ותשובות

  • כמה עולה תקליטן?

אין ספק שכשאנחנו מתחילים לתכנן ולבחור דיג'יי לאירועים למחיר יש משקל. לא מדובר בסכומים קטנים, אלא במחירים של כמה אלפים. הכל תלוי בכמות האורחים, כמות התקליטנים, אפקטים, הגברה ועוד פרמטרים אלו ואחרים.

  • האם יש לתקליטן גיבוי במידה ומשהו קורה

כמובן שכולנו בני אדם, ויכול להיות שאותו DJ לאירועים פתאום לא יוכל להגיע ביום החתונה. למקרה כזה, כדאי ומומלץ לוודא לפני שאתם סוגרים עם התקליטן שאכן יש גיבוי לערב החתונה. או תקליטן האחראי על מוזיקה לאירועים אחר מטעמו שמגיע איתו. או קולגה המגבה אותו.

  • האם לחתן ולכלה יש השפעה על רשימת ההשמעה?

כל דיג'יי לאירועים שתשאלו יגיד לכם שהוא מעדיף להיות אחראי באופן טוטאלי על רשימת ההשמעה. יחד עם זאת, זה בכל זאת האירוע שלכם ולכן אל תתביישו כן לבקש שירים ספציפיים, להקדיש שירים, לשנות את רשימת ההשמעה. אבל בטעם, ולא בהשתלטות טוטאלית כמובן.