דיג'יי לחתונות שירים את האירוע שלכם באוויר

דיג'יי לחתונותאירוע של פעם בחיים

כשמדובר באירועים אין ספק שחתונה לוקחת את כולם ובענק. ואירוע חתונה שהוא באמת מוצלח, כזה שזוכרים שנים אחריו הוא אירוע שיש בו דיג'יי לחתונות שיודע להקפיץ את הקהל. ולא תאמינו כמה שנים אחרי החתונה עוד זוכרים את המוזיקה באירוע. אפילו כשיפגשו אתכם ברחוב יזכרו את החתונה שלכם בזכות המוזיקה. איך תבחרו את התקליטן שיקפיץ לכם את האורחים עד אור הבוקר? מיד תגלו.

דיג'יי לחתונות שירקיד אתכם כל הדרך לחופה

אף אחד לא מלמד אותנו איך בוחרים דיג'יי לחתונה. ולכן, אנחנו באמת צריכים ללמוד בעצמנו, על בשרנו, או בסיוע של חברת הפקה אם שכרנו כזאת שתסייע לנו. יחד עם זאת, יש כמה כללי זהב בנוגע לבחירה של תקליטן לחתונה ואם תלכו לפיהם, כל המסע המופלא הזה הולך להיות לכם הרבה יותר קל:

  • המלצות מכל הלב

בחירה של דיג'יי לחתונה תלויה גם בהמלצות שאתם מקבלים. הרבה מהחברים שלכם התחתנו? קבלו מהם המלצות. אהבתם את המוזיקה שהיתה להם בחתונה? בקשו לדעת מהם כמה עולה דיג'יי לחתונה כדי שתהיה לכם מוזיקה ב'וייב' הדומה לשלהם. להמלצות יש משקל מאד גבוה להחלטה שלכם, ואם אתם מקבלים אותן מאנשים שאתם אוהבים וקרובים אליכם, אז בכלל זכיתם.

  • בצעו שיחה מקדימה

ממש כמו בכל היכרות, בצעו שיחת טלפון לתיאום ציפיות. כל DJ לחתונה יודע שאי אפשר לסגור עסקה בטלפון, אבל שיחת טלפון בהחלט תעשה חסד בתיאום הציפיות והקבלת האנרגיות הראשוניות.

  • לכו לאירועים, גם אם אתם לא מכירים את המתחתנים

זה הזמן לפני שאתם מתאמים את הפגישה הראשונה עם אותו דיג'יי לחתונות שממנו התרשמתם, דעו כי להבין באמת איך מתנהג דיג'יי לחתונות תוכלו אך ורק אם תראו אותו באירוע. קבלו ממנו רשימת אירועים קרובה וקבעו ללכת לאירועים, לא לכולם מן הסתם אבל לשניים כדי לראות את האנרגיות, לראות אם הוא מתפעל את הציוד כראוי, אם הוא מגיע עם תקליטן נוסף ועוד.

דיג'יי לחתונות – כאן רוקדים בכיף

אחד הדברים החשובים ביותר בהתקשרות שלכם עם DJ לאירועים היא הכימיה. על כתפיה של הכימיה ביניכם לבין התקליטן יושבת כל האווירה של החתונה. אם אתם לא מרגישים שאותו DJ לחתונה אותו בחרתם באמצעות המלצות, או כי פשוט אותו בחרתם, מעניק לכם את היכולת ליהנות מהדרך לחתונה או לא קולע לטעם שלכם יש סיכוי שגם במהלך החתונה לא תרגישו איתו בנוח.

דיג'יי לחתונות שזורם איתכם צריך לתת לכם דוגמאות קולעות בול לדברים שאתם אוהבים, אולי לא לפי זמרים ספציפיים אבל לפי סגנונות. צריך לקרוא את הקהל שלכם, לנסות להבין מה גם הם אוהבים, ובנוסף, לדעת מהי המוזיקה הכי איכותית והכי פופולרית בימים אלו.

דיג'יי לחתונות

בחרתם לבד?

אחת הפריוויליגיות בהפקת חתונה היא האפשרות לשכור חברת הפקה שתבחר בשבילכם את מגוון הספקים לאירוע ואתם תוכלו להתעסק בבחירה הסופית בלבד, כשבדרך עדיין תצליחו להתרגש ולהשאיר את האופוריה כחלק מהפקת החתונה.

גם במקרה של חברת הפקה, חשוב שתדעו כמה עולה דיג'יי לחתונה כי לא מדובר בכל זאת בסכום מבוטל. כאשר אנחנו מדברים על מחיר אנחנו מדברים גם על הפרמטרים שקובעים אותו ואלו למעשה גם טכניים כמו הציוד שהוא מגיע איתו אם ישנה גם הגברה, תאורה ועוד, וגם כמות התקליטנים המגיעה איתו.

בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שאפשר גם להגיע למחירים איכותיים אם סוגרים 'חבילה' כלשהי דרך חברת ההפקה, וזו, הרי בעלת נסיון רב גם בבחירה של דיג'יי לחתונות כך שיכול להיות שיש לה יכולת לסייע גם בנושא הזה. שווה להתייעץ ולבדוק, אתם כמובן לא חייבים להיות כפופים לחברת ההפקה. אבל טוב לדעת שיש עוד עם מי לדבר.

דיג'יי לחתונות – שאלות ותשובות

  • האם התקליטן עובד לפי רשימת השמעה שלו או שלנו?

באופן כללי דיג'יי לחתונות אוהב להיות זה ששולט על רשימת ההשמעה, אבל זוהי החתונה שלכם. ואתם אמורים להחליט מה יהיה במתחם המוזיקה. לכן אל תהססו לבקש, לתת רשימה משלכם ולשתף את אותו תקליטון לחתונה שבחרתם לגבי השירים שהייתם רוצים שישמיע.

  • כמה עולה התקליטן?

השאלה המרכזית שעולה לנו בראש היא כמובן כמה עולה דיג'יי לחתונה וזה טבעי, כי זה חלק מהותי מהתקציב שלנו. כמובן, זה תלוי בכמות התקליטנים, ובעוד פרמטרים חשובים שמומלץ לוודא.

  • אם התקליטן לא יכול להגיע, מי מגבה אותו?

כשאתם מגיעים לפגישה עם דיג'יי לחתונות חשוב לשאול אותו מה קורה אם חלילה קורה משהו. הוא בנאדם כמו כולנו, ועלול לצוץ לו משהו יום לפני, או אפילו ברגע האחרון שלפני החתונה. תקליטן מקצועי אמור לדאוג לגיבוי.