דיג'יי במרכז – נעשה הכל כדי שיהיה לכם שמח

מזל טוב!! חתונה היא שמחה ענקית. הרגע האדיר הזה שבו אתם מרגישים שאתם הולכים להישבע אמונים מול בורא עולם ומול האהובים לכם באהבתכם, ולהתחיל חיים משותפים ומרגשים ביחד. הקמת משפחה, הגעה להישגים משותפים ושפע, ולמעשה הגשמת החלום שתמיד חיפשתם.

אהבה, המשכיות, בית, וחיים רגועים וטובים. אבל רגע לפני שכל החלום הזה מתגשם יש עוד דבר אחד שחשוב שתמצאו כמו שצריך, וזה דיג'יי לחתונה. אתם צריכים למצוא לכם DJ לחתונה במרכז שיוביל את כל האירוע המופלא הזה קדימה. איך תעשו את זה? מיד תדעו את הכל.

דיג'יי במרכז – זה לא מסע מפרך

הדרך למציאת דיג'י במרכז מושלם היא לא כל כך מפרכת ומורכבת כמו שזה נשמע, DJ במרכז ובין אם הוא דיג'יי לחינה במרכז ובין אם הוא דיגיי לחתונה המתמחה בכל מה שקשור אל מוזיקה למתחתנים תוכלו למצוא בקלות רבה. אם תעשו כמובן את הצעדים הנכונים.

מהם הצעדים הנכונים למציאת דיג'יי במרכז שיהיה פנינת הערב, ואיך תעשו אותם? הנה כמה טיפים איכותיים לכך:

  • דברו עם חברים

למעשה, דברו לא רק עם חברים. דברו עם כולם. בקשו המלצות, חוות דעת, התרשמות ועוד ביקורות. כשאם מחפשים דיג'יי במרכז, או אפילו DJ לחתונה במרכז או התרשמות בכל מה שקשור אל מוזיקה למתחתנים חוות דעת היא חשובה ביותר.

תוכלו לקבל דרך מכרים וחברים ומשפחה, או בפלטפורמות המיועדות לכך שאכן גם מוודאות שמדובר בחוות דעת אותנטיות.

  • לא לסגור עסקה בטלפון

טיפ זה הוא טיפ לחיים בכל דבר, ולאו דווקא בכל מה שקשור לחיפוש של דיג'י במרכז או בכל מקום אחר בארץ. לא סוגרים עסקאות בטלפון (אלא אם כן אתם רוכשים רהיט בערוץ הקניות, כן?).

אם ביצעתם שיחת טלפון מקדימה, וזה מומלץ ביותר, דאגו לקבוע פגישה. הגיעו לפגישה, אם התרשמתם נהדר! אם לא, מותר לכם כמובן לישון על זה ולא לסגור כבר על הפגישה הראשונה. כך או כך, להגיע לפגישה מעניק אינדיקציה ובוחן חיבור.

  • תסמכו על תחושת הבטן שלכם

לכימיה וחיבור יש תפקיד מהותי וחשוב בחתונה, עם כל אחד ואחת מספקי האירוע. אך על אחת כמה וכמה, עם התקליטן. בכל מה שקשור אל מוזיקה למתחתנים הרי שמדובר בטעם מאד אישי ולכן כדאי שיהיה לכם חיבור מיוחד עם התקליטן.

דיג'יי במרכז מקצועי אמור לדעת איך לקרוא אתכם, להבין מה אתם אוהבים. וכמובן לדעת איך לגרום לקהל לקפוץ, להיות רגועים, ובכלל להרגיש אתכם ואת קהל החתונה.

  • קפצו לאירוע או שניים

אנחנו לא מבקשים מכם עכשיו לשבת ולפתוח שולחן בכל אירוע וגם לא להביא צ'ק במתנה. אבל כן תקפצו לכמה אירועים, וגם לא יותר מדי. רק כדי לראות איך אותו DJ במרכז שבחרתם מתנהל באירוע או שניים. לא תאמינו כמה זה יסייע לכם בקבלת ההחלטה.

דיגיי-במרכז

דיג'יי במרכז – איך תבחרו את רשימת השירים?

בחירת רשימת שירים, היא מסע לא קטן. לא פחות אפילו ממציאת דיג'יי בדרום או במרכז שמתמחה בנושא של מוזיקה למתחתנים.

השלב הראשון בבחירת שירים לחתונה הוא באמת לשבת ולנסות להבין איזה שירים אתם הכי אוהבים. לרשום אותם ברשימה מסודרת ומשם בין לבין לצמצם לרשימת השירים שאתם הכי מעוניינים שישמיעו בחתונה.

מעבר לזה, נסו גם לנסות ולהבין איזה שירים החברים שלכם אוהבים, המשפחה והמכרים. תנו לתקליטן את היכולת לנסות ולקלוע בול גם ברשימת השירים.

כשאתם יושבים בפגישה עם התקליטן, ספרו לו על האורחים שלכם. על סגנון האירוע, על מה האורחים אוהבים, מה היה באירועים קודמים ועוד. תנו לתקליטן להרגיש את הקהל עוד לפני שהוא פגש אותו בפועל בחתונה.

לכימיה ביניכם ובין התקליטן יש משקל אדיר להתנהלות החתונה כראוי, תנו לה חשיבות עליונה בתהליך. אם התקליטן מתחיל לדבר איתכם על דוגמאות באוויר, העירו לו ותבקשו דוגמאות קונקרטיות. אם הוא ישר מתחיל לתת לכם דוגמאות קונקרטיות, דעו כי הוא עושה עבודתו נאמנה ומכיר את המקצוע היטב.

דיג'יי במרכז – שאלות ותשובות

  • מי מחליט באופן טוטאלי על רשימת השירים?

כל דיג'יי במרכז צריך לדעת באופן מוחלט מה קורה בשוק האירועים ואיזו מוזיקה למתחתנים מתאימה לכם. ואכן כל תקליטן מחליט על רשימת השירים. יחד עם זאת אתם בעלי השמחה ואם אתם מעוניינים באופן גורף וחד משמעי לשנות משהו, התקליטן אמור לקבל את זה ללא שום בעיה.

  • אם צריך שני תקליטנים, האם זה אפשרי?

ישנה אופציה לשני תקליטנים אך אתם צריכים לבדוק האם אותו DJ במרכז עושה זאת, או לא. על שאלה זו רק התקליטן שאתם בוחרים יוכל לענות.

בבחירת DJ לחינה במרכז אתם צריכים להסביר ולהבין שלא מדובר בתקליטן רגיל, תקליטן לחינה הוא כזה שמנחה את כל הערב מהתחלתו, ועד לסופו, וחשוב להבהיר זאת לעומק.