DJ לחתונה

כשאנו חושבים על חתונה אנו חושבים על הנאה, שמחה וחוויות בלתי נשכחות של פעם בחיים.

מה שאנחנו שוכחים לקחת בחשבון, זה כמה קשה לתכנן את החתונה שלנו.

כאשר מתכננים חתונה, עלינו להתעסק בהמון דברים כגון: סידורי פרחים, בחירת DJ לחתונה, קייטרינג, רשימות של אורחים, שליחת הזמנות באמצעות הדואר והרשתות החברתיות, בחירת צלם, איפור כלה, תספורות לחתן והכלה, שמלה לכלה וחליפה לחתן.

איפה נושיב את המשפחה? איפה נושיב את החברים? למי פחות יתאים לשבת עם מי? בקיצור הבנתם, זה לא קל בכלל לתכנן חתונה, מכיוון שזה אירוע שיש בו המון משתנים.

חתונה היא לא כמו בר מצווה למשל, זה אירוע ענק שצריך לתכנן בקפידה, כדי שהיום המיוחד שלכם יהיה הכי מיוחד שיש עבורכם ושכל זיכרון שיהיה לכם מהחתונה שלכם, יהיה זיכרון שמח.

אחד הדברים הכי חשובים כשמתכננים חתונה הוא לדעת איך לבחור DJ לחתונה:

המון זוגות עושים את ההחלטה ברגע האחרון ולא מקדישים מספיק זמן כדי לבחור תקליטן לחתונות, שיוכל לענות על כל הצרכים שלהם.

זוגות דתיים למשל, צריכים דיג'יי לחתונה דתית שיש לו ניסיון בחתונות דתיות, כדי שיוכל להתאים את האווירה גם לאורחים הדתיים וגם לאורחים החילוניים בחתונה שלהם.

החתונה שלכם היא יום שתזכרו אותו כל ימי חייכם ולכן חשוב שכל האירוע יהיה בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

חשוב לזכור, כאשר בוחרים מוזיקה לאירועים חשוב גם לדעת איך לבחור תקליטן לאירועים.

בנוסף, חשוב לדעת מה כדאי לכם לבדוק לפני שאתם בוחרים דיגיי לאירועים.

DJ לחתונה

הכנתי לכם רשימה של 6 שאלות שיכולות לעזור לכם להחליט איך בוחרים דיג'יי לחתונה שלכם.

  1. כמה זמן אתה עוסק בתחום?

לפני שבוחרים DJ לחתונה חשוב להבין – חתונה זה אירוע חשוב וברוב המקרים גם אירוע חד פעמי, זאת אומרת שיש לכם הזדמנות אחת, ניסיון אחד לעשות את זה כמו שצריך ולכן חשוב מאוד שכאשר אתם בוחרים DJ לחתונה, אתם בוחרים אחד שיש לו ניסיון, לא הייתם רוצים לגלות שהחתונה שלכם היא החתונה הראשונה שהדיג'יי שלכם מופיע בה.

  1. האם אתה נוהג להופיע ביותר מאירוע אחד ביום?

לפני הכול חשוב לזכור, להופיע זו הפרנסה של התקליטן ולא חסר תקליטנים שרוצים להרוויח כמה שיותר כסף ולכן יכול להיות שהם מופיעים ביותר מאירוע אחד ביום.לא משנה אם מדובר במסיבה, בר מצווה, או ברית, עבודה זו עבודה וכולנו מוצאים את עצמנו עם פחות אנרגיות לאחר שאנו מסיימים לעבוד.

כאשר בוחרים DJ לחתונה חשוב לוודא שהדיג'יי שלכם מוכן להקדיש את עצמו ליום המיוחד שלכם כדי שיוכל להגיע לחתונה שלכם אנרגטי, מרוכז ומוכן לעבודה.

  1. האם הופעת באולם הזה בעבר?

כפי שציינתי בשאלה הראשונה, DJ לחתונה בעל ניסיון זה דבר חשוב מאוד ולכן כדאי לברר האם הדיג'יי שלכם הופיע באולם שבו אתם מתחתנים בעבר, היכרות עם האולם, זוויות התאורה, נקודות החשמל והציוד הקיים.

בנוסף, כמה מקום יש לציוד שהדיג'יי שלכם צריך להביא איתו וכמובן האקוסטיקה של האולם יכולה להוות יתרות משמעותי בבחירת הדיג'יי שלכם, שכן היכרות הדיג'יי עם האולם יכולה לעזור במניעת הפתעות לא רצויות וכל מיני בעיות שעלולות לצוץ.

  1. כמה אירועים אתה עושה בשנה? 

כפי שאתם יודעים, כל מקצוע, במיוחד תקליטן לאירועים, דורש רמה מסוימת של מיומנות.

בין אם מדובר בניגון בכלי מסוים כגון גיטרה או תופים ובין אם מדובר בציור, פיסול, בישול, כתיבה או מכונאות רכב, חשוב להתמיד ולתרגל כל הזמן על מנת לשמור על הרמה ועל החדות של אותה מיומנות שבה אנחנו מתמחים.

לכן כאשר אתם רוצים לבחור DJ לחתונה חשוב לוודא שהדיג'יי שלכם מופיע באופן קבוע ושומר על המיומנות שלו בתור תקליטן חדה.

  1. האם אתה יודע להתמודד עם בקשות מהקהל?

ברוב המקרים, לא כל האורחים באירוע ייהנו מכל סוגי המוזיקה שתתנגן, ולכן כאשר בוחרים DJ לחתונה חשוב לוודא שהדיג'יי שלכם יודע לקרוא קהל ודואג להיות מעודכן במוזיקה מכל הסוגים ומכל הזמנים.

מומלץ לספק לדיג'יי שלכם רשימה של 10 עד 30 שירים שאתם רוצים בחתונה שלכם וכמובן לוודא שהוא מוכן לכל מיני בקשות מהאורחים שלכם.

בנוסף, דיג'יי שמכבד את עצמו, יגיע עם מיקסים משלו שהכין מראש כדי להרים את האווירה באירוע שלכם וכמובן שהוא גם יעזור לכם בבחירת שירי שבירת כוס לחתונה שלכם.

  1. האם אתה מציע חבילה משתלמת?

חשוב לבחור DJ לחתונה שחשוב לו שהחתונה שלכם תהיה להיט לא משנה כמה הוא מרוויח על ההופעה שלו.כמובן שרוב האנשים מחפשים לא לשלם מחיר מופרז עבור הדיג'יי שלהם ובאופן כללי עבור כל דבר אך חשוב לזכור, אם המחיר זול מדי זו סיבה לחשוד.

לא חסר אנשים שמציגים את עצמם כתקליטנים אך בפועל, יכינו רשימת שירים מוכנה מראש ולא ידעו איך להתמודד עם בקשות מהאורחים.

לפני שעושים את הבחירה חשוב לדעת, שתקליטנים מסוימים גובים שכר שעתי וגובים עוד כסף על ציוד נוסף שהם צריכים להביא איתם ומצד שני יש תקליטנים שיציעו לכם חבילה שכוללת את ההופעה והציוד. חשוב לעבור כמה תקליטנים ולעשות השוואה ביניהם כדי שתוכלו להבין פחות או יותר כמה עולה דיג'יי לחתונה.

ואלה היו 6 שאלות שיעזרו לכם לבחור DJ לחתונה שלכם.

אנחנו מקווים שעזרנו לכם אפילו קצת לשמוח ביום המיוחד שלכם ולהפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מאחלים לכם שהחתונה שלכם תהיה הלהיט שכולם ידברו עליו וחיים של אושר ושמחה ביחד.