דיג'יי לחינה – כשאתם בוחרים באהבה, באה השמחה

האירוע הססגוני והשמח שכולם חיכו לו, הפרומו המרגש של החתונה שלכם כבר כאן. זה בדיוק הרגע שבו אתם לבטח יודעים שעליכם לבחור דיג'יי לחינה מהטובים ביותר, כי הוא גולת הכותרת של האירוע. אחריכם כמובן.

דיג'יי לחינה – מרכז החינה שלכם

כשאנחנו מפיקים אירוע כמו חינה, למצוא דיג'יי לחינה היא משימה שיכולה להיות מעט מורכבת. הסיבה לכך היא כי ראשית, אנחנו לא מפיקי אירועים והרי מעולם לא ניסינו למצוא דיג'יי לחתונה או כל דיגיי לאירועים כך שאנחנו לא באמת יודעים מהם הפרמטרים.

בדיוק לשם כך אנחנו כאן, לסייע ולתת לכם את הטיפים המתאימים והמדויקים למצוא דיג'יי לחינה שיהפוך את האירוע שלכם מעוד אירוע, לכזה שלא יפסיקו לדבר עליו.

חיפוש תקליטן לאירועים חייב להתחיל בהבנה והפנמה שכשאנחנו מדברים על DJ לחינה בדרום או בכל מקום אחר בארץ, יש לו תפקיד אחד מהותי ועיקרי: להוביל את האירוע.

DJ בדרום או במרכז, או בצפון שאנחנו שוכרים עבור חינה הוא למעשה מנחה את האירוע. מאז ומעולם אגב, תקליטנים לאירועים בין אם דיג'יי לחינה ובין אם דיגיי לחתונה היו מנחים את האירוע. רק לאחרונה DJ לחתונות הפך להיות מי שאחראי אך ורק על המוזיקה.

אבל כשאנחנו מדברים על חינה, חשוב שאותו איש מקצוע אליו אתם מגיעים יהיה עם מספיק נסיון, וותק וגם ידע את העובדה החשובה שהוא המנחה, ועליו לקחת אחריות על כל מה שמתרחש באירוע.

דיגיי לחינה

דיג'יי לחינה – באנו ליהנות

הפקת אירוע, בין אם חינה ובין אם אירועים באופן כללי היא לא הפקה פשוטה. יש לבחור ספקי אירועים רבים ביניהם קייטרינג, עיצוב, ביגוד, וכמובן מוזיקה.

אם בחרתם להפיק את האירוע בעצמכם אין ספק שתצטרכו לאזור כאן הרבה סבלנות, סדר, וזמן. אם בחרתם לשכור חברת הפקה יהיה לכם קל יותר, אבל אל תוותרו על להיות מעורבים בכל שלב בתהליך. כשאנחנו מדברים על הפקת אירוע, חשוב שתדעו שכל אלמנט שבאירוע חייב שיהיה מושלם, מסודר, ובעיקר משתלב עם שאר האלמנטים.

לדוגמא, דיג'יי לחינה חייב לדעת שכאשר הוא מנחה את האירוע הוא צריך לקחת בחשבון אטרקציות רלוונטיות שילכו איתו לאורך כל הדרך. כך לדוגמא בהכרזה על כניסת החתן והכלה ילוו יחד עם המוזיקה להקת מתופפים לצורך העניין, או כל אטרקציה אחרת רלוונטית.

חשוב שהתקליטן שאתם בוחרים יבין מהו אירוע החינה ויהיה לו נסיון בנושא. הוא צריך להכיר את כל הלהיטים, לדעת איזה שירים מתאימים, ולהבדיל בין סוגי חינה שונות וקיימות. יכול להיות שהתקליטן שתבחרו מכיר רק חינה מסוג מסוים, ואין לו נסיון בחינה מסוג אחר. חשוב לוודא את הדברים הללו לפני שסוגרים איתו .

הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מתחילים להפיק חינה

באופן כללי, כשמדובר בהפקה של אירוע, אם בחרתם להפיק בעצמכם לפני הכל חשוב שתעשו סדר. שבו והכינו רשימות מסודרות של כל דבר. החל מהתקציב, שהוא אגב חייב להיות הראשון שתעשו בו סדר ועד לרשימות ההזמנה שצריכות לכלול את האנשים שאתם באמת רוצים שיהיו באירוע, ולא הזמנות נימוס.

לאחר מכן, הכינו רשימת ספקים אפשריים. כאלו שקיבלתם עליהם המלצות, כאלו שאתם מכירים וכאלו שאתם שמעתם עליהם או ראיתם באירועים אחרים. באופן כללי, רק כך תוכלו באמת לעשות סדר באירוע אם אינכם לוקחים חברת הפקה.

חברת הפקה לעומת זאת תעשה לכם את כל הסדר הזה, וחשוב שתהיו עם האצבע על הדופק ובמעורבות מלאה. אחרת, אתם לא רוצים להגיע לאירוע ולראות דברים שלא רציתם, או לא ידעתם שהם בכלל הולכים להיות באירוע עצמו.

שני דברים עקרוניים שחשוב לעשות לפני בחירת התקליטן

  • שיחת טלפון לפני הכל

חשוב שתדעו שלשיחת הטלפון שלכם עם התקליטן יש קשר ישיר לכל מה שקשור לבחירה בו. היא זו שתקבע אם יש וייב, אם יש כימיה ראשונית ובכלל אם יש על מה לדבר בפגישה.

  • לא סוגרים עסקה בטלפון

היתה לכם כימיה נהדרת בשיחה? נהדר! התקדמו לפגישה ואל תסמכו רק על שיחת הטלפון. הפגישה היא אינדיקציה אמיתית להאם התקליטן מתאים לכם, או לא.

דיג'יי לחינה – שאלות ותשובות

  • האם יש לתקליטן גיבוי?

זאת שאלה נהדרת שמומלץ לשאול את התקליטן מראש, עוד בטלפון. אחרי הכל, כולנו בני אדם ואם חלילה קורה משהו ביום האירוע, מומלץ שיהיה לתקליטן גיבוי.

  • האם הזוג יכול להתערב ברשימת ההשמעה?

לפני הכל נבהיר, זהו האירוע שלכם. יחד עם זאת, עליכם כן לסמוך על התקליטן שלכם שידע איזה שירים להשמיע באירוע. אם יש שירים ספציפיים שתרצו, אל תהססו לבקש להכניס אותם לרשימת ההשמעה.