תקליטן לחתונות

החשיבות של תקליטן לחתונות

לא משנה אם אתם מחפשים דיג'יי לחתונה רגילה או דיג'יי לחתונה דתית, העלות הממוצעת של הבידור בחתונה שלכם תהיה כחמישה אחוזים מסך העלות של האירוע ולמרות זאת, בין אם מדובר במיקום, באוכל, בקישוטים של האולם או בתאורה.

לשום דבר אחר שתביאו לחתונה שלכם לא תהיה השפעה על האירוע כמו למוזיקה שתתנגן באירוע שלכם, ולכן כאשר אנחנו בוחרים מוזיקה לאירועים, חשוב לבחור תקליטן לחתונות שאפשר לסמוך עליו לבדר את הקהל בצורה הכי טובה שיש.

במאמר הבא תוכלו למצוא גם כמה עובדות מעניינות שלא ידעתם על עולם החתונות.

אז כמה תקליטן לחתונות הולך לעלות לכם?

הכול תלוי בכמה שנוח לכם עם הניסיון, הציוד, התאורה, והאישיות של הדיג'יי שלכם. זה לא אומר שאתם צריכים לפשוט רגל כדי למצוא תקליטן לחתונות אבל תזכרו שחשוב לבדוק את כל האפשרויות, בהרבה מקרים האפשרות היקרה יותר שווה את הכסף לעומת האפשרות הזולה שעלולה לאכזב אתכם.

העלות הממוצעת של תקליטן לחתונות תהיה בין 4000 שקלים ל 10000 שקלים. בטווח הקצר, הכסף שתשלמו עבור DJ לאירועים בהחלט יהיה חלק משמעותי מהתקציב שלכם.

80% מההצלחה של החתונה שלכם מבוססת על המוזיקה שתהיה באירוע. אם אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה אירוע מטורף שאף אחד לא ישכח אתם צריכים למצוא תקליטן לאירועים שיודע להרים את הקהל על הרגליים ולהפוך את האירוע שלכם למסיבה ענקית.

המלצה אישית שלי, תתרחקו מהתקליטנים הכי זולים וכאשר אתם בוחרים מוזיקה לאירועים ותמצאו תקליטן לחתונות שאתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו להפוך את האירוע שלכם לחוויה.

תקליטן לחתונות

עובדות נוספות שלא ידעתם

 • בערך 40000 זוגות מתחתנים בשנה בישראל
 • הגיל הממוצע של כלה הוא 23
 • הגיל הממוצע של חתן הוא 25
 • תקופת אירוסין ממוצעת היא שנה וחצי
 • העלות הממוצעת של טבעות לחתונה היא 20000 אלף שקלים
 • ברוב החתונות, ההורים נוהגים לכסות את רוב הוצאות החתונה, המנהג הזה הולך ודועך לצערם הרבה של זוגות צעירים
 • עלות ממוצעת של ירח דבש עומדת על סך של 15000 שקלים
 • זוגות מקבלים מתנות מכ – 200 אורחים בממוצע
 • רוב הזוגות לא משקיעים מספיק זמן בבחירת תקליטן לחתונת

עוגת חתונה

הרומאים היו חותכים את העוגה מעל ראש הכלה בתור ברכה של פוריות. בתרבויות אחרות, נהגו לזרוק חיטה, קמח, או עוגה על ראש הכלה והכלה הייתה אוכלת את הפירורים למזל טוב. הבריטים היו אופים קרקרים יבשים וכל אורח היה לוקח אחד הביתה לאחר החתונה.

בימי הביניים, הכלה והחתן היו מנסים להתנשק מעל ערימה של עוגות שהובאו על ידי האורחים. בסופו של דבר, כל העוגות היו מאוחדות לאחת ומצופות בציפוי טעים, וככה נוצרה עוגת החתונה בעלת הקומות שאנחנו מכירים.

שמלת חתונה

באופן מסורתי, כלות לא נהגו ללבוש שמלות חתונה לבנות. במהלך המאה ה-18 , רוב הכלות פשוט לבשו את השמלות הכי טובות שהיו ברשותן לחתונה שלהן. באירופה באותה תקופה הצבע המועדף לשמלה היה אדום.

שמלה כחולה הייתה מסמלת יציבות ואילו שמלה ירוקה הייתה מסמלת נעורים המלכה ויקטוריה התחילה את הטרנד המערבי של לבישת שמלה לבנה לחתונה בשנת 1840.

הנשיקה הראשונה

בתרבויות רבות האמינו שזוג שהרגע נישא החליף את הרוח שלהם בנשימה וחלק מהנשמה שלהם בנשיקה הראשונה.

ירח דבש

לפני המון שנים, חתן היה לוקח את הכלה שלו רחוק מהמשפחה למקום שבו אי אפשר למצוא אותם. הם היו נשארים שם עד למופע ירח ונהגו לשתות תמד (משקה אלכוהולי העשוי מדבש, נקרא גם יין דבש), משקה שבעבר נהגו להאמין שהוא מעלה את התשוקה המינית. מכאן הגיע המושג "ירח דבש".

הינומה

מסתוריות ורומנטיקה אופפת את ההינומה כבר מעל 1000 שנים. במקור, נהגו לחשוב שההינומה נועדה להסתיר את פני הכלה מחוטפים שרוצים לגנוב אותה מהחתן. אך פירוש יותר רומנטי התפתח לאחר מכן עם האמונה שדבר נסתר הוא בעל ערך רב יותר. פירוש נוסף הוא שההינומה מסמלת נעורים וטהר.

כמה טיפים חשובים כשבוחרים תקליטן לחתונות:

המטרה של האתר הזה היא לעזור לכם להפוך את החתונה שלכם לחוויה בלתי נשכחת ולכן הכנו עבורכם כמה טיפים שיכולים לעזור לכם בתכנון החתונה שלכם וגם לחסוך כסף.

 • תקליטן לחתונות – כאשר בוחרים תקליטן לחתונות חשוב מאוד לבחור במקצוען בעל היכרות עם המוזיקה שאתם אוהבים. ברגע שבחרתם את הדיג'יי שלכם, הוא צריך לשבת אתכם ולעבור אתכם על כל מהלך האירוע שלכם.
 • הדיג'יי שלכם הוא הרבה יותר ממוזיקת רקע וריקודים. הוא האדם שיש לו את הכוח והוא זה שאחראי להכניס מוטיבציה לאורחים שלכם ולעזור לכם לעבור את האירוע בצורה חלקה.
 • פרחים – רצוי לבחור את הפרחים לפי העונה הנוכחית, פרחים שאינם בעונה קשים יותר ויקרים יותר להשגה.
 • הזמנות – תזמינו יותר הזמנות ממה שאתם חושבים שאתם צריכים למקרה שיהיו אנשים נוספים שתרצו להזמין ברגע האחרון או ששכחתם להזמין מישהו. אורחים נוספים משמע מעטפות נוספות שיכולות לעזור לכסות את העלויות של החתונה שלכם.

אנו מקווים שעזרנו לכם לתכנן את החתונה שלכם בצורה טובה יותר, שיהיה בהצלחה.