תקליטן לחתונה שלא תשכחו אף פעם

אחד הסממנים הטובים לכך שהתקליטן שלכם היה הדבר הכי טוב בחתונה, הוא העובדה שאף אחד ואחת לא ישכחו אותו. אבל זה משהו כמובן שאתם לא תוכלו לדעת רק אחרי החתונה. יחד עם זאת, כן נוכל לסייע לכם לבחור תקליטן לחתונה שיהיה בלתי נשכח באמצעות כמה טיפים קטנים.

בין כל ארגוני האירוע השונים של הקייטרינג האיכותי, העיצוב המוצלח, הביגוד והאטרקציות כל מה שאתם באמת צריכים זאת מוזיקה טובה. ואת זה, אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא בקלות.

תקליטן לחתונה – החלק הכי מעורר בחתונה שלכם 

אטרקציות לחתונה הן בעלות תפקיד מהותי, עניין, וכמובן עיסוק למי שלא מעוניין להתערבב ברחבת הריקודים או על הבר. עיצוב מכניס לאווירה אחרת, ומנתק את האורחים משגרת היומיום שלהם, וכמובן האוכל שהוא עצמו חלק עיקרי באירוע.

אבל כשאנחנו מדברים על דיג'יי לחתונה איכותי שהוא חלק מהותי אנחנו מדברים על החלק באירוע שמתווה את האווירה. כל DJ לאירועים הוא זה שחייב לקרוא את הקהל, עליו יקום ויפול דבר.

כאשר אתם בוחרים תקליטן לחתונה וודאו בפגישה הראשונה שהוא אכן מהטובים ביותר ומביא את הקהל לרמות אנרגיה גבוהות והופך את כל האירוע ממושלם, להכי מושלם שרק אפשר.

תקליטן לחתונה

תקליטן לחתונה – כך תבחרו בתקליטן בקלות

בחירת מוזיקה לחתונה היא לא דבר פשוט כמו שנראה. זהו הערב הכי מרגש שבו אתם מזמינים את היקרים לכם, את האהובים, ואת המשפחה לכמה שעות של ניתוק וחגיגת האהבה. ולכן, המוזיקה צריכה להיות מותאמת גם לטעם האורחים, גם לטעם שלכם וגם צריכה להיות עכשווית.

כשאתם בוחרים DJ לאירועים חשוב לעשות שלושה דברים מקדימים:

  • המלצות

אל תהססו לקבל המלצות מהיקרים לכם, מחברים, ממשפחה, או אפילו מהפלטפורמות השונות הקיימות לצורך המלצות וחוות דעת. כאשר אתם מקבלים המלצות לכו וראו אירועים. אל תסתפקו באירוע אחד, לכו אפילו לשני אירועים ואז תקבלו אינדיקציה מלאה על איך התקליטן מתנהל באירוע. האם הוא קורא את הקהל, האם הוא מקפיץ את הקהל והאם הוא מתאים את המוזיקה לרגעי האירוע.

  • כימיה 

את הסעיף הזה תמצאו בכל טקסט הכולל בתוכו טיפים לחתונה מושלמת כי אחד הדברים הכי חשובים במערכת היחסים שלכם עם התקליטן שלכם היא הכימיה. ברגע שיש לכם כימיה עם אותו דיג'יי לחתונה שבחרתם כל השאר ילך לכם חלק. בחירת מוזיקה לחתונה תהיה קלה יותר, לא יהיו חילוקי דעות על רשימות ההשמעה. והאווירה תהיה נעימה וכיפית.

  • בצעו שיחת תיאום ציפיות

לשיחת תיאום ציפיות יש תפקיד מאד חשוב בבחירה של אטרקציות לחתונה ולאו דווקא כשמדובר בתחום של תקליטן לחתונה או DJ לאירועים אלא בכל תחום בכלל. אך בפרט כשמדובר על דיגיי לחתונה רצוי שתשוחחו בטלפון לפני כן ותקבלו את הוייב המתאים. ותנסו להבין האם הוא באמת מתאים לכם עוד מהשיחה הראשונית.

2 סעיפים שיסייעו לכם לארגן את החתונה בקלות

  • רשימת מוזמנים

אגדו רשימת מוזמנים כללית מראש, בה הכניסו את כל מי שעולה לכם לראש. לאחר מכן צמצמו אותה בהתאם, והעבירו אותה הלאה אל המשפחות שיוסיפו או יסירו מוזמנים לפי מה שהם חושבים שמתאים. לאחר שיהיה לכם מספר סופי של רשימת המוזמנים, תוכלו להמשיך הלאה לבחירת מקום בהתאם לכמות האנשים.

  • ארגנו טבלת תקציב מסודרת

ארגון חתונה מורכב ממגוון של אטרקציות לחתונה ספקים, והוצאות. זה רק הגיוני שתצטרכו טבלה מסודרת עם רשימת הספקים. למשל, כמה עולה דיג'יי לחתונה או כמה עולה קייטרינג מסוג זה או אחר. הקצו גם עמודה בטבלה לחריגות. רוב הסיכויים שתרצו להוסיף כאן, ולשנות שם.

תקליטן לחתונה – שאלות ותשובות 

  • האם יש לתקליטן גיבוי?

אחת השאלות העיקריות שעליכם לשאול היא האם תקליטן לחתונה יכול לגבות את עצמו חלילה אם ביום האירוע הוא לא יכול להגיע. זוהי שאלה חשובה, ומהותית, ואף מומלץ שהיא תהיה בתוך החוזה שאתם חותמים מול התקליטן. הסיבה לכך היא שאתם לא תצטרכו להתחיל לחפש תקליטן חלופי חלילה אם קורה משהו, כי בכל זאת, כולנו בני אדם ועלול לקרות מצב שבו התקליטן לא יוכל להגיע.

  • האם מחוייב לסגור כבר בפגישה ראשונה?

אף אחד לא מחייב אתכם לסגור חוזה כבר בפגישה הראשונה. גם לא בשניה, יחד עם זאת, אל תקבעו יותר מדי פגישות ללא סגירה כי המומנטום יחלוף בסופו של דבר. לרוב מקובל בפגישה השניה לסגור חוזה. ואם לא הוחלט עדיין, אז בשלישית. אל תרגישו מחוייבים יחד עם זאת כבר בפגישה הראשונה לסגור, זוהי החלטה שדורשת מחשבה.