שירי חופה – להתחיל את החיים החדשים בהתרגשות

מאז ומתמיד ארגון חתונה לא היה דבר קל. מליון החלטות לגבי עיצוב, ביגוד, איפור, עיצוב שיער, קייטרינג וכמובן המוזיקה. לכל דבר יש את החשיבות שלו. אם אתם מפיקים את האירוע כמובן שאתם מודעים לעומס.

אך אם לא, אין שום ספק שגם אם שכרתם חברת הפקה חשוב שתהיו מעורבים. בעיקר כשמדובר על החלטה על שירי חופה ומוזיקה באירוע.

שירי חופה – מתחילים להרגיש את הפרפרים בבטן

מוזיקה לאירועים היא האלמנט הכי חשוב באירוע, יחד עם האוכל כמובן. ולכן, כל דיג'יי לחתונה יודע שלא רק שירי חופה נחשבים, אלא בעצם כל שלב בחתונה יש לו את סגנון המוזיקה שלו. אנחנו שמחים לעשות לכם מעט סדר לגבי מה מתאים ולאיזה שלב בחתונה ולתת לכם טעימה ממה שיכול אולי גם להתאים לכם:

  • קבלת הפנים

לקבלת הפנים בחתונה יש אלמנט רגוע. זה הרגע שבו כולם נכנסים שלווים ורגועים, לוקחים דרינק קטן למינגלינג נחמד ולחיבוקים, לברכות ולנשיקות. ולכן המוזיקה בשלב הזה צריכה להיות יותר רגועה. קלאית, נעימה, לא רועשת וגם אתנית אם מתאים ואוהבים.

  • השירים בחופה

שירי חופה כמו גם שירי שבירת כוס לחתונה הם השירים שקובעים את הזיכרון הכי מתוק שלכם מהאירוע שנים קדימה. זה הקשר שמקשר את הרגע שבו נכנסתם לחופה לא נשואים, ויצאתם ממנה בעל ואישה נרגשים.

השירים בחופה הם השירים המשותפים שלכם יחד. שמזכירים לכם רגעים מרגשים מהזוגיות, מתחילת החיים המשותפים ובכלל מהחיים ומרגעים טובים.

  • אוכל

בין אם אנחנו מדברים על הגשה לשולחן ובין אם על בופה, המוזיקה בזמן האוכל היא מוזיקה שיכולה לאפשר לאורחים לשוחח אחד עם השניה ולהכיר גם. עליה להיות מעניינת, שמחה, אך בד בבד גם נעימה רגועה וזורמת.

  • ועכשיו רוקדים

מסיבת הריקודים היא ללא ספק ההיילייט של החתונה, אחרי החופה כמובן. זה הרגע הנפלא שבו כולם עולים על רחבת הריקודים עם אנרגיה מחשמלת וחוגגים איתכם עד אור הבוקר את חיי האהבה.

השירים על רחבת הריקודים הם שירים שצריכים להיות הכי שמחים שיש, הכי מרגשים, הכי מקפיצים וגם הכי טרנדיים. ולכל תקופה ותקופה יש את הלהיטים שלה.

כל DJ לחתונה יודע שבעולם של מוזיקה למתחתנים אנחנו חייבים פשוט לזרום עם התקופה. כשאתם בוחרים את התקליטן שלכם, וודאו שהוא אכן מכיר ויודע מה חם עכשיו. כי גם אם אתם לא מעודכנים, הוא חייב להיות מעודכן.

שירי חופה

שירי חופה – איך יודעים מה מתאים?

  • הקסם ברשימות

בכלל, בארגון חתונה, חשוב להתנהל עם רשימות בהתאם. אם אתם לא מתחילים לעשות רשימות רלוונטיות חבל על זמנכם היקר. רשימות הופכות את הכל למסודר ונעים יותר. וגם כשמדובר על שירי חופה הן הופכות להיות הנכס הכי גדול שלכם.

הכינו רשימה של כל השירים שאתם אוהבים ומדברים אליכם ברמה האישית. לאחר מכן, התחילו לצמצם איזה שירים הכי רלוונטיים. הפכו את התהליך לחוויה זוגית עם ערך. דברו על מה כל שיר מזכיר לכם, מאיזו תקופה הוא, מה הוא מעלה בכם. ולכו תדעו, אולי תמצאו זכרונות מתוקים ששכחתם מהם.

  • שירים ישראליים, או לועזים?

הבחירה בין שיר ישראלי לשיר לועזי היא בחירה נהדרת, שאפשר גם לשלב אותה. כמובן לפי הטעם האישי שלכם. לשירים ישראליים בחופה יש רגישות מיוחדת, בכל זאת, מדובר באירוע ישראלי המסמל את הקמתו של בית חדש בישראל.

יחד עם זאת, גם לשירים לועזיים יש לא מעט רגישות כי הם מסמלים משהו אחר ומרגש. ולכן העניין הזה הוא מאד אישי ונתון לבחירה ולשינויים שלכם.

  • שירי מעבר

השיר המעביר מרגע שבירת הכוס לאקט החיבוקים והנשיקות מתחת לחופה הוא לרוב שיר משמח. חשבו על שיר משמח, קופצני ומרגש שיקפיץ את כל הקהל אליכם לחיבוק ונשיקה, ולשמוח בשמחתכם המופלאה ובפרפרי האהבה. גם השיר הזה יזכר לתמיד כזיכרון מתוק גם שנים אחרי החתונה שלכם.

בחירת תקליטן לחתונות היא בחירה חשובה לאירוע, אם לא מהחשובות ביותר. דאגו לבחור תקליטן לחתונה שלכם בקפידה , ממש כמו שאתם בוחרים בקפידה רעיונות לחתונה אלו ואחרים שיהפכו אותה למיוחדת ומרגשת, כמו שאתם חולמים שתהיה.

שירי חופה – שאלות ותשובות

  • האם רק התקליטן מחליט על רשימת ההשמעה?

באופן כללי כשמדובר על רשימות השמעה לאירוע רצוי שהתקליטן יהיה בעל השליטה עליהן. אבל אם אלו שירי חופה אין ספק שאתם המחליטים כאן, זה לגמרי החלק שלכם.

  • האם יש גיבוי לתקליטן?

זוהי שאלת השאלות שחייב לשאול כבר בשיחת הטלפון הראשונה או בפגישה. היות וכולנו בני אדם, הסיכוי קיים שחלילה התקליטן לא יוכל בשל דברים מקריים להגיע לאירוע באותו היום של האירוע, על כן מומלץ לוודא שאכן יש לו גיבוי.