פלייליסט לחתונה

פלייליסט לחתונה מקפיצה שמחה ומרגשת

העולם חי ונושם על בסיס מוזיקה איכותית שמקפיצה ומכניסה שמחה וססגוניות לכל מקום שבו היא מושמעת. כשאתם מתכננים חתונה זה רק הגיוני שתרצו לשבת ולבחור פלייליסט לחתונה שיהיה מושלם לכם, ולאורחים שלכם.

כמו כל אלמנט שאתם בוחרים לחתונה, גם את המוזיקה יש לבחור על הצד המושלם ביותר ותמיד תזכרו שכשיש לכם דיג'יי לחתונה, הוא יכול גם לעזור לכם לבחור את השירים לפלייליסט שלכם.

פלייליסט לחתונה שלא תשכחו

מאז ומתמיד הפקת אירועים וארגון חתונה לא היה דבר פשוט. כל מה שקשור להחלטות הרות גורל על ביגוד, עיצוב, קייטרינג, מוזיקה לאירועים ובכלל כל תכנון החתונה גורם ללחץ בלתי נלאה.

זאת בדיוק הסיבה שאתם צריכים לדעת ולשמוע שהרבה מאד זוגות עוברים את התהליך הזה בצורה איכותית, רגועה, ושלווה בלי וויכוחים מיותרים אך ורק בזכות כמה פרמטרים ספציפיים שהם לוקחים בחשבון.

אלו למעשה הצעדים העיקריים שיסייעו לכם לשבת ולהחליט גם על פלייליסט לחתונה איכותי, גם על שירי החופה ובכלל על מגוון של אלמנטים לחתונה.

ללא שום ספק, כשאנחנו מדברים על שילוב של המוזיקה למתחתנים על מגוון שלבי החתונה, את הפעולות הללו צריך לשלב ברשימה דיגיי לחתונה מקצועי אותו בחרתם בקפידה.

חשוב להקפיד על כל שלב ושלב בחתונה, עם רשימת שירים המתאימה לאותו רגע, וזאת על מנת שהכל יהיה מושלם, מותאם לקונספט והאורחים וגם אתם תזכרו את האווירה הנעימה, הרגעים המצחיקים והמרגשים וכל שיר יזכיר לכם במהלך כל החיים את אותן תחושות נפלאות שהורגשו במהלך האירוע.

פלייליסט לחתונה

פלייליסט לחתונה – לכל רגע שיר מתאים

שילוב של מוזיקה לרגעים השונים והמרגשים באירוע חייב להתבצע על ידי DJ לחתונות המתמחה בנושא של מוזיקה למתחתנים ויודע איך לקרוא ולהרגיש את קהל האורחים, ואתכם כמובן. לרוב, לשלבים הללו מתאימים מוזיקה מיוחד:

  • קבלת הפנים

קבלת הפנים בחתונה היא החלק הרגוע ביותר בחתונה ולכן היא מצריכה גם את המוזיקה הכי רגועה, אתנית, קלאסית, נעימה ומרגשת. זה הרגע שבו האורחים מגיעים וזה זמן המינגלינג, החיבוקים, הנשיקות והברכות. ושיחות החולין שלא יוצא לעשות בכל יום, שלא באירועים

  • שירי חופה מרגשים

אתם מאושרים, הפרפרים בבטן מתעופפים בכל מקום, וזה בדיוק הרגע להיזכר בכל אותם השירים שהעניקו לכם התרגשות במהלך השלבים המופלאים שעברתם, עד שהפכת לזוג המתחתן.

אלו השירים שתבחרו עבור החופה. רגועים, שקטים, לועזיים, עבריים או אפילו קופצניים ורועשים. כל עוד הם מרגשים אישיים ושייכים לזכרונות האישיים שלכם, הם השירים שצריכים להיות מושמעים מתחת לחופה.

  • ועכשיו כולם אוכלים

רגע האוכל הוא רגע של חיבור, זה הרגע שבו כל האורחים, החברים, השכנים, המשפחה וכל מי שהזמנתם לחגוג איתכם את רגעי האהבה ותחילת החיים המשותפים. ולכן, המוזיקה צריכה להיות שמחה, אך שקטה בעוצמה לא גבוהה מדי. נעימה, ומאפשרת לאנשים להתחבר, לאכול, לשוחח וליהנות מרגעים נעימים לרקע אווירה טובה.

  • באנו לרקוד

השניה שבה המוזיקה מתחילה להיות מתאימה יותר לריקודים זאת השניה שבה אנחנו מרגישים את האנרגיות המחשמלות בגוף, ועוברים לרחבת הריקודים. זה בדיוק הרגע שבו כל מי שהזמנתם בא לרקוד ולפזז עמכם על רחבת הריקודים וליהנות מחגיגה אמיתית מקפצת ונעימה של אהבה.

השירים כאן צריכים להיות קופצניים, טרנדיים, איכותיים, כאלו שבחרתם גם ביחד אבל גם שאותו דיג'יי לחתונות בדרום או במרכז, או בכל מקום אחר בארץ שבחרתם יודע שהם הכי חמים בעונת האירועים. שירים שכולם יזכרו לשנים.

מה הכי חשוב לזכור בהפקת החתונה?

  • רשמו ה-כ-ל

אין ספק שהמילה 'רשימות' לבטח מחזירה אתכם לתיכון או למטלות שונות שקיבלתם בבית, אבל רשימות הן החברות הכי טובות שלכם מהרגע שאתם מתחילים לתכנן את החתונה. הן עושות סדר, מאפשרות לכם לחלק את כל מטלות החתונה למקבצים, ובכלל לעשות לכם ארגון בהזמנות, בתקציב, וגם באותו פלייליסט לחתונה שהולך להפוך את האירוע שלכם לחתונה מהחלומות.

  • חשבו על חברת הפקה, היא תסייע לכם

כמו שאתם שוכרים עוזרת בית שתסייע בנקיונות, או מטפלת שתסייע בטיפול בתינוקות, ממש גם כך אפשר לשכור חברת הפקה שתסייע בהפקת האירוע. יחד עם זאת, בכל מה שקשור כמובן לנושא של תקליטן לחתונה, בחירת המוזיקה ובחירת פלייליסט לחתונה למגוון הרגעים המרגשים באירוע, אל תשכחו להיות הכי מעורבים בתהליך. זהו תהליך אישי לבחירתכם.

פלייליסט לחתונה – שאלות ותשובות

  • מי אחראי באופן מוחלט על רשימת ההשמעה?

זה נכון שהסברה הרווחת היא שתקליטנים לא אוהבים שמתערבים להם ברשימת ההשמעה, וזה בהחלט יכול להיות. יחד עם זאת זכרו כי בכל זאת האירוע הוא שלכם, ואתם זכאים להחליט על איזה שירים תרצו, או לא תרצו שיהיו באירוע.

  • האם יש צורך בשני תקליטנים או תקליטן אחד?

התשובה לכך תלויה בכמות האורחים שיש לכם באירוע. ישנם אירועים להם מתאים תקליטן אחד, וישנם אירועים להם מתאימים שני תקליטנים. קבעו עם דיגיי לחתונה על כך בהתאם לקונספט האירוע.