מוזיקה למתחתנים

מוזיקה למתחתנים – וכולם רוקדים!

זה לא סוד. ארגון החתונה הוא אחד הדברים הקשים ביותר שזוג עובר במהלך תחילת החיים המשותפים ביחד. זה למעשה, הפרויקט הראשון שהזוג מרים ביחד כזוג, ולחגיגת האהבה שלהם. כך או כך, ישנם כמה דברים מהותיים עליהם יקום ויפול דבר בכל מה שקשור להצלחת החתונה.

המוזיקה, האוכל והאטרקציות. כל השאר לא זניח כמובן, אך פתיר ברמת השינויים ולא מהווה משקל כבד להצלחת החתונה. ככל שמדובר בנושא של מוזיקה למתחתנים כאן נוכל לעזור לכם.

מוזיקה למתחתנים – זה בדיוק הטעם שלכם

זה שאנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו אוהבים כשאנחנו מדברים על מוזיקה למתחתנים ומחפשים דיג'יי לחתונה זה משהו אחד. חשוב שתדעו שאותו DJ לחתונות הוא לא דומה אפילו למשל לתקליטן שהוא דיג'יי לבת מצווה ולכן צריך לחפש ספציפית, DJ במרכז או DJ בדרום אם אתם מכוונים לאיזור מסוים.

כשאתם מגיעים לבחור מוזיקה למתחתנים עבור החתונה שלכם, אתם בטח כבר יודעים מהו סגנון האירוע, מיהם האורחים ומה אתם רוצים שישמיעו באירוע. והכי חשוב, מה אתם רוצים שלא ישמיעו באירוע. אבל כדי שיהיה לכם קל יותר, עשינו לכם קצת סדר בנושא, ומנינו לכם איזה סגנון מוזיקה מתאים לאיזה חלק בחתונה:

  • חופה

כשאתם הזוג המאוהב והמאושר נכנסים לחופה, זה הרגע שבו אתם מתקשרים עם האורחים באמצעות המוזיקה. את השירים הללו אתם בוחרים בידיעה שאתם בוחרים שירים שמובילים נקודת זמן מאושרת בחייכם, ושלנצח יהוו זיכרון מושלם שתיזכרו בו גם בעוד עשרים או שלושים שנים. שיר שמח, או שיר מרגש, הבחירה בידיכם.

  • קבלת פנים

קבלת הפנים בחתונה היא החלק הרגוע שאליו נכנסים האורחים והמשפחה היקרים לכם וזקוקים בעצם לשלווה. לנשנושים הטעימים, לשתיה המרימה קצת, ולחברה וההתערבבות החברתית. כאן, כל DJ לחתונות המתמחה בנושא של מוזיקה למתחתנים יודע, המוזיקה צריכה להיות קלאסית. נעימה, אתנית, רגועה ולא רועשת.

  • ועכשיו אוכלים

כמו בכל מסעדה שמחשיבה את עצמה, המוזיקה בזמן האוכל צריכה להיות נעימה, מרגשת, אהובה ובעוצמה המאפשרת לאנשים לאכול ולשוחח אחד עם השניה. כמו מוזיקה, אוכל מאחד ומחבר בין אנשים.

  • ה-מסיבה

בזמן המסיבה עצמה, אין עוררין על כך שהעוצמה מתגברת, וגם סגנון המוזיקה משתנה. עכשיו כולם רוקדים. וגם מי שפחות אוהב לרקוד, ירצה לרקוד עם המוזיקה המתאימה.

מוזיקה מאז ומתמיד חיברה בין בני האדם. על רחבת הריקודים בחתונות מתחברים גם אנשים שלא הכירו אחד את השניה לפני. אנשים שהיו פחות בקשר ואנשים שאפילו הכירו והתאהבו על בסיס המוזיקה, הריקודים, והסיטואציה הכל כך מאושרת ושמחה.

מוזיקה למתחתנים

מוזיקה למתחתנים – מהם שני הדברים שחייב שתעשו

אנחנו יודעים שאתם מאד מאד מסודרים, אבל יחד עם זאת, חשוב לנו לתת לכם שני טיפים מהותיים שיקלו לכם על החיים:

  • הכינו מבעוד מועד

בכל מה שאתם מסדרים לחתונה בין אם זה קייטרינג, תקציב, איפור, עיצוב, ביגוד או מוזיקה למתחתנים חשוב שתרשמו הכל. צרו לכם רשימת אורחים מסודרת.

צרו רשימת ספקים לכל נושא באירוע וצרו לכם גם רשימת שירים. ברשימות השירים תכללו את כל מה שאתם אוהבים, לאחר מכן תצמצמו לשירים שאתם רוצים שיהיו בחתונה ולאחר מכן שירים שאתם חושבים שהיקרים לכם יאהבו במיוחד.

  • מותר לכם לנוח

לא מעט זוגות בוחרים בדרך שבה הם שוכרים חברת הפקה שתעשה עבורם את רוב העבודה ותבחר להם את הספקים. בין אם מדובר אגב במציאת DJ לחינה או DJ לחינה בדרום ובן אם מדובר באותו DJ לחתונות המתמחה בתחום של מוזיקה למתחתנים איכותית.

יחד עם זאת, חשוב מאד שתהיו מעורבים. אם אתם אכן בוחרים באופציה הזאת, היות ומדובר במוזיקה שהיא נושא מאד מאד אישי, מומלץ שתהיו מעורבים ככל שניתן על מנת לבצע את הבחירה המושכלת והמושלמת עבורכם לחתונה שמחה, מוזיקלית ומאושרת.

מוזיקה למתחתנים – שאלות ותשובות

  • האם מקובל לסגור עסקה כבר בפגישה הראשונה?

כשמדובר בתחום של מציאת DJ לחתונות חשוב שתדעו שהכל עניין של כימיה. אם אתם מרגישים שזה האדם שלכם, הוא קורא אתכם, מבין את סגנון המוזיקה שלכם ומשדר אתכם גם על אותו גל ברמת חיבור, אין שום מניעה לסגור איתו כבר בפגישה הראשונה.

אך אם אתם מרגישים שאתם עוד צריכים לישון כל זה, מה שטבעי והגיוני ביותר, מקובל גם להגיע לפגישה נוספת לבחון את הדברים לעומק.

  • האם אפשר לשכור יותר מתקליטן אחד?

ישנם בהחל תקליטנים בין אם DJ בדרום ובין אם DJ במרכז שמגיעים בשניים. אך זה תלוי כמובן בכמות האנשים, ובפרמטרים שאתם קובעים עם אותו תקליטן מבעוד מעוד.

  • האם יש לנו יכולת להשפיע על רשימת המוזיקה?

זה נכון, תקליטנים פחות אוהבים שמתערבים להם בבחירת המוזיקה כי אחרי הכל הם אנשי המקצוע ולהם הידע. אבל אל תשכחו שהחתונה היא האירוע שלכם, ואתם אלו שקובעים בדיוק מה יהיה בה. אל תהססו לשנות את רשימת ההשמעה אם הדבר מהותי לכם.